Zwroty

Produktów zakupionych w sklepie Internetowym Diament-Zapachy

Zwroty – prawo do odstąpienia od umowy

Zgodnie z prawem konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej w sklepie internetowym w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną)

Oświadczenie prosimy przesłać na adres

  • Pisemnie na adres: 85-796 Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Olimpijczyków 6D/29
  • W formie elektronicznej pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@diament-zapachy.pl

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Kupującemu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy – z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wyboru innego sposobu dostarczenia niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez sklep.

Zwrot płatności dokonany będzie w ten sam sposób, jak pierwotna transakcja – prosimy o potwierdzenie numeru konta w przypadku płatności przelewem lub pobraniowej.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego towaru.

Prosimy o zwrot towaru niezwłocznie, nie później niż 14 dni od poinformowania o odstąpieniu od umowy.

Zwracany towar prosimy odesłać lub przekazać na adres:

85-796 Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Olimpijczyków 6D/29

Zwrot płatności może zostać pomniejszony o zmniejszenie wartości rzeczy wynikający z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

© 2024 Diament-Zapachy