Szukasz Profesjonalistów?

Właśnie znalazłeś.

Mam na imię Mateusz i jestem właścicielem firmy dystrybuującej na polskim rynku zapachy Precious Diamond. Moją pasją są samochody, wszystkie bez wyjątku. Odkąd pamiętam inspirowałem się ich designem, osiągami, dźwiękiem. Gdyby jednak auta składały się tylko z tych elementów ich obraz byłby niepełny. Pozostaje jeszcze jedna, najbardziej ulotna ich cecha – zapach.

Dobre samopoczucie kierowcy jest niezwykle ważne dla komfortu jazdy a co za tym idzie, także bezpieczeństwa. Jedną z rzeczy ten komfort zapewniających jest zapach we wnętrzu auta, które dla wielu z nas jest drugim domem. Poszukiwania odpowiedniej marki będącej w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta doprowadziły mnie do tego miejsca, do Precious Diamond.

Zapachy które oferuję są kierowane zarówno do ludzi młodych, pragnących wrażeń, jak i poważnych, dbających o swój image biznesmenów. Starałem się zaspokoić oczekiwania każdej grupy w możliwie najlepszy sposób. Jeżeli naprawdę kochasz swoje autko, jesteś detailerem, zaufaj mi i postaw kropkę nad i.

Ty, Twój samochód i osoby które z Tobą podróżują zasługują na to aby się wyróżnić, poczuć coś wyjątkowego, trwałego, przenieść się w inny świat, odizolować od tego, co na zewnątrz. Precious Diamond zabierze Cię w całkowicie nową podróż i zapewni doznania jakich jeszcze nie doświadczyłeś.